• Kategorie
  • Parametry
  • Quadrocoptery

Jeszcze kilka lat temu mało kto wiedział, czym jest dron i do czego służy takie urządzenie. Dziś dronem latać może właściwie każdy - od dziecka po osobę w bardzo zaawansowanym wieku. Aby rozpocząć swoją podniebną przygodę, warto zdecydować się na któryś z oferowanych przez nasz sklep internetowy quadrocopterów.

W naszej ofercie znajdują się quadrocoptery przeznaczone głównie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Ich małe rozmiary raczej nie pozwalają na wykonywanie lotów na zewnątrz, zwłaszcza w bardziej wietrzne dni. Nasze Quadrocoptery to produkty pochodzące od wiodących producentów w dziedzinie dronów - zabawek. Sprzedajemy quadrocoptery takich producentów, jak WL Toys, Syma, MJX czy XBM. Niektóre z naszych urządzeń zostały wyposażone dodatkowo w kamerę, która umożliwia nagrywanie lotu. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda nasz pokój, salon czy nawet ogródek z niespotykanej dotąd perspektywy - czyli z lotu ptaka.

Każdy dron dostępny w naszym sklepie online objęty jest gwarancją. Ważną zaletą dostępnych u nas produktów jest ich cena - wyjątkowo przystępna. Już za niecałe 100 zł można zakupić drona, który przyniesie użytkownikowi wiele frajdy i miłych chwil. Tak niska cena sprawia, że niemal każdego stać na zakup drona w naszym sklepie.

Wszystkie drony dostępne w tej kategorii zostały wyposażone w aparaturę sterującą oraz instrukcję obsługi. Aby uniknąć niepotrzebnych zniszczeń, niektóre z urządzeń posiadają dodatkowo ochrony na śmigła, albo są całkowicie zabudowane w ramie wykonanej z tworzywa spienionego. Wszystkie drony dostępne na naszej stronie internetowej mają dołączone do zestawu dodatkowe śmigła na zapas.