• Kategorie
  • Parametry
  • Zjeżdżalnie

Zima powoli dobiega końca, śnieżny krajobraz za chwilę zniknie z naszych ogrodów, placów zabaw, a dzieci wymienią sanki i narty na wiaderko, łopatki i grabki.

Piaskownica, huśtawka są stałymi komponentami wiosenno - letniego czasu, ale to zjeżdżalnie są najatrakcyjniejszym z elementów każdego dobrego placu zabaw, to one cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, wśród jego najmłodszych użytkowników. 

Im większe zjeżdżalnie dla dzieci tym większa frajda, ale należy pamiętać,żeby mierzyć siły na zamiary. Dla najmniejszych pociech przeznaczone są te najmniejsze, pięknie wykonane, z bezpiecznych materiałów, stabilne i w pięknych kolorach, dla starszych dzieci, są odpowiednio większe, składające z kilku modułów, które zapewnią wielogodzinną zabawę.

Przeglądając stronę, klikając na interesującą nasz zjeżdżalnie znajdziemy jej dokładny opis, kategorię wiekową, dla której jest skierowana i ceny. 

Należy pamiętać, że wybór odpowiedniej zjeżdżalni musi być przemyślany. Jeżeli zdecydujemy się na postawienie jej np. w ogrodzie, ważne jest, aby była ona zrobiona z materiałów odpornych na różnorakie warunki atmosferyczne.

Dokonując wyboru polecamy także sugerować się wiekiem naszej pociechy. Dla najmniejszych dzieci odpowiedni sprzęt będzie miał zabezpieczające przed wypadnięciem boki, kąt nachylenia będzie zdecydowanie mniejszy niż w przypadku zjeżdżalni polecanej starszym dzieciakom. 

Pamiętać należy o specyfice barierki i stopni, po której dziecko wchodzi na przedmiot. Stopnie winne być wykonane z antypoślizgowych materiałów, a barierki na tyle szerokie i nisko ułożone, aby dziecko było w stanie się ich podtrzymywać w czasie wchodzenia.

Zjeżdżalnie dla dzieci można nabyć online, a nasz sklep internetowy posiada szeroki wybór, a ceny są adekwatne do jakości ich wykonania.